• ??????????????????

    Pekny den prajem,
    mala som prave 2dni do 1.mesiacu tehotenstva,avsak dostala som menstrulaciu.Najprv bola slabunka,dalsi den som dostala velke krce a potratila som.Isla som doktorovi,ktory mi to potvrdil.Povedal,ze ta menstrulacia vsetko vycisti,ze nepotrebujem,aby mi to cistili oni,lebo to bolo este velmi malinke.Potratila som pred 4dnami,este stale menstrulujem.Chcela by som sa spytat,kedy mozem znovu otehotniet.Kamaratka mi povedala,ze by som si mala pockat par mesiacov.A dala mi tuto stranku,aby som sa radsej opytala odbornika.Co by Ste mi poradili Vy ako odbornik?
    PS;este nemam ziadne deti,bolo to prve.

    Dobrý deň,
    ak došlo k úplnému samovoľému potratu, možete v podstate skúšať otehotnieť hneď a nemusíte čakať. Čaká sa pri čistení maternice, lebo to je umelý zásah do sliznice.