• hormonálna liečba

    Dobrý den prajem, mala by som na vás jednu otázku pán Dr., už pol roka sa snažim otehotniet, a každý mi hovori, že je to ešte normálne ked sa nepodarilo...no ale, podla mna nie....pred 3 mesiacmi som mala komplet vyšetrenie, ako preventivku, onkostery a sono prsnika, všetko mám v poriadku, menštruáciu tiež mám pravidelnu na 29 dni, trvá 4 dni, nikdy som nemávala zápaly, akurát papiloma virus teda gyn. bradavice na vonkajšich genitáliách, ale hned som si to dala vyliečiť...dala som si odobrať FSH a LH hormon počas mojej ovulácii, a FSH - mi vyšlo na 2.6 popričom norma je o 9, a niekolko, kupila som si aj 6 ovulačných testov podla ktorej tam maju byt dve čiarky ked nemám ovuláciu a ked mám jedna čiarka je silnejšia, no ja som nemala iba kontrolnu jednu čiaru, čo znamená že FSH je taká nizka že sa mi neobjavila v moči ani počas ovulácii, gynekolog mi povedal , že to ešte nič neznamená, že musim si dat odobrať krv na všetky hormony vrátane aj horm. štitnej žlaz. tak ja neviem, teraz som začala brat e vit že vraj to je dobré. nevedeli by ste mi poradit čo by som mala urobiť alebo brať?? mám 25 rokov a moj partner 28 on už má jedno dieťa...

    Dobrý deň,
    po pol roku nie je na uvedené odbery indikácia a dúfam, že ste si ich hradila sama, alebo aspoň lekár, čo Vám ich nabral. Inak je to rozkrádanie poisťovne.
    Ak sa budete takto analyzovať a zneužívať lekársku starostlivosť, tak určite neotehotniete.
    Pol roka je normálna doba.