• antikoncepcia Yadine

    Dobry den,
    Mam 24 r. som bezdetna a bola mi robena konizacia krcku maternice, o tri mesiace (v aprili) mam ist na cytologicky odber,
    uzivam antikoncepciu, a koncom marca mame ist na Cubu na dovolenku na 2 tyzdne a ten posledny tyzden na dovolenke
    mam dostat menstruaciu, a chcela by som si ju oddialit antikoncepciou, aky mate na to nazor? Lebo ak by to bolo nevhodne
    tak uz nejak ten tyzden na Cube zvladnem, dakujem za radu.

    beriem Yadine antikoncepciu

    Dobrý deň,
    pokračujte v užívaní balenia bez prestávky.
    Yadine je nízkodávkovaná, teoreticky hrozí riziko špinenia mimo cyklus, ale stojí to za to skúsiť.