• Anopyrin v tehotenstve

    Dobrý deň,Pán doktor chcem sa Vás opýtať či to je normálne?Som v 37tt a môj gynekolog mi predpísal 2 tabletky anopyrinu denne po ranajkách a však ja som si prečítala príbalový leták a tam píšu že v poslednom trimestri sa anopyri 30 nesmie užívať.Mohol sa doktor pomýliť?Ďakujem za skorú odpoveď.

    Dobrý deň,
    anopyrín v poslednom trimestry može sposobovať poruchy zrážania krvi, je doležitý dovod, pre ktorý Vám anopyrín predpísali, či je vačšie riziko užívania alebo neužívania.