• laser

    chcela by som sa spýtať,kde odstraňujú ranky na krčku maternice laserom a koľko sa za zákrok platí,je ten zákrok bolestivejší v porovnaní s vypalovaním?Ďakujem

    Dobrý deň,
    o cenách a platení ja neviem nič, pre moje zdravie peniaze nehrajú žiadnu úlohu. Bolestivosť zákroku je zrejme porovnateľná s inými zákrokmi na krčku maternice, ale osobne s tým nemám skúsenosti.