• Sex v tehotenstve

    Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať,či je ešte vhodné mať sex ak som v 37tt,alebo by bolo lepšie už prestať. Nemám žiadne vážnejšie komplikácie,akurát len biely výtok,ale ten som mala aj predtým a moja lekárka mi nanho dala čipky a niekedy mám bolesti v podbrušku.Partner ma strach aby sa náhodou niečo nestalo napr. aby sa pri tom náhodou nezačal porod,lebo keď sme chceli mať sex naposledy tak do mňa vnikol ľahšie ako predtým,či som sa tam dole nezačala nejak otvárať.Alebo by bolo lepšie opýtať sa svojej lekárky? K nej idem o týždeň. Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň,
    sex sa doporučuje, ejakulát dokonca može pripraviť krčok maternice a porod pojde ľahšie. Ste v 37.týždni, takže už nehrozí predčasný porod.