• tehotenstvo - endometrioza

    Dobry den. Mame 2,5-rocneho syna. Pol roka pred otehotnenim som bola laparoskopicky operovana kvoli endometrioze a 6 mesiacov mi bol pichany Lucrin. Syna som prestala kojit v tento rok v januari. Teraz sa od augusta pokusame o druhe dieta, no zatial sa to nedari. Chcela by som sa spytat, ci nie je mozne, ze dovodom, ze nemozem otehotniet, nemoze byt znova endometrioza. Este chcem dodat, ze od augusta som liecena kvoli svrbeniu v posve z antibiotik (Gynocaps, Candivac). Velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    zdravému páru trvá rok,kým otehotnie. Preto sa nestresujte a nezamuýšľajte nad príčinami, kým neprejde rok, uvidíte, že sa to čoskoro podarí.