• palenie resp. štipanie tam dolu

    Dobry den, moja 5r. dcerka sa občas pri sprchovanie sťažuje, že ju tam dolu štipe zväčša ked sa jej tam dostane kusok mydlovej peny ked umyvame zadoček. Inak genitalie umyvame len cistou vodou. Začervenané to tam nema - myslite že v tomto veku môôze ist o nejaku infekciu? Viete mi poradit co byto mohlo byt?

    Dobrý deň,
    asi nejde o infekciu ale páli a štípe ju mydlo, čo može byť normálne, sliznica detskej pošvy je veľmi citlivá.
    Ak sa nesťažuje na pálenie mimo umývania a nemá pálenie pri močení, tak by som sa nestresoval.
    Skúste použiť detské mydlo alebo intímnu penu na umývanie.