• 3 otázky

    Dobrý deň pán doktor. Mám na Vás 3 otázky.
    1. Potratila som v 5. týždni tehotenstva, kedy môžem opäť otehotnieť?
    2. Aké mohli byť príčiny potratu? Lekár mi nevedel na túto otázku odpovedať.
    3. Dá sa nejako potratu predísť, resp. minimalizovať ho napr. užívaním nejakých vitamínov pred otehotnením?

    Dobrý deň,
    1. za 3 mesiace
    2. genetické príčiny, nestrestlo sa správne vajíčko so správnou spermiou
    3. nedá, plod nevieme liečiť ani nevieme upraviť genetickú informáciu vo vajíčku a spermii