• Pupocnikova krv

    Dobry den,
    ja by som sa chcela spytat na Vas nazor ohladom uskladnenia pupocnoíkovej krvi. Osobne si myslim, ze to nema zmysel, pretoze sa neda pouzit pri ochoreniach ako je rakovina a podobne. Ale chcela by som pocut aj nazor odbornika.
    Dakujem.

    Dobrý deň,
    v tomto odbore nie som odborník.
    Ale podľa mojho subjektívneho názoru to v tomto čase až tak veľký význam nemá, avšak netušíme, ako sa bude medicína vyvíjať a je možné, že za 2-3 roky sa budú dať uskladnené bunky použiť na liečbu roznych ochorení. Ja osobne nikoho neprehováram ani neodhováram od náberu, vadí mi, že zaangažované firmy uplácajú obvodných gynekológov, aby propagovali ich vec.