• Veľkosť plodu 2

    Ďakujem za predošlu odpoveď. Podľa prveho dňa poslednej menštruácie(29.5.2008) my určili termín pôrodu na 5.3.2009. Podľa ultrazvuku v 12 tyždni, kde mi povedal lekár že dieťa je príliž veľké je termín na 21.2 . Ste mi napisali že som asi otehotnela skor, ale nakolko sme sa snazili o dietatko 2 roky, viem ze som mala pohl. styk iba v dnoch 8.-11.6 a predtým pred 30 dnami. Môže byť teda veľkosť plodu aj predzvesťou najakej poruchy dieťatka?

    Dobrý deň,
    ak ste otehotnela 8.6.03 tak by ste mala mať termín cca. 1.3.2009. V 12. týždni už je može byť rozdiel aj týždeň, preto som sa pýtal na skorší ultrazvuk. V podstate to sedí a nemusíte sa znepokojovať.