• GYNOFLOR a Medoclav

    dobrý deň prajem.Pred dvomi týždnami mi pan koktor dal tieto lieky kvoli zapalu mocovych ciest a laveho vajecnika.mala som a este mam aj mensie bolesti podbruska a stale svrbenie na co mi tieto lieky nezabrali.prosim ako sa mam toho svrbenia ktore je velmi neprijemne zbavit?moj doktor ma momentalne dovolenku.rada by som vedela,ci si mozem nejaky krem kupit aj sama v lekarni.Takyto problem mavam castejsie,nez by som chcela.dakujem za radu.pred tym mi pomohol vaginalny krem,len nazov som zabuda.

    Dobrý deň,
    koktor je niečo medzi ...a doktorom :).
    Medoclav samozrejme vyhubí flóru pošvy a sám sposobí svrbenie.
    Kúpte si Gynopevaryl 50 mg vaginálne čípky a preliečte sa.