• Menstruacia

    Dobry den ja by som sa chcela opytat ze preco menstruacne bolesti zmizli ... Cely zivot som mala silne menstruacne bolesti a zrazu z nicoho nic mam menstruaciu a ani o nej neviem ... Chcela by som sa opytat cim to moze byt sposobene kedze neberiem ziadnu antikoncepciu ani ziadne ine lieky ...

    Dobrý deň,
    mám iba veľmi málo informácii, hlavne neviem Váš vek a okolnosti. Ale je možné, že nemáte ovuláciu a preto nemáte menštruačné bolesti.