• apreg

    dobry den, uzila som tabletku agred hned 2 hodiny maximalne po pohlavnom styku kde sa nam omylom poskodil prezervativ tak som si rychlo kupila tuto. momentalne som mala 2-3 dni menstruaciu ktoru som mala po 17tich dnoch od poslednej menštruácie, teraz mam hnedu menstruaciu alebo vytok co to moze znamenat?

    Dobrý deň,
    apreg je núdzová antikoncepcia, ktorá obsahuje velmi vysoké hladiny hormonov. Preto často narušuje cyklus a spôsobuje nepravidelné krvácania. Spravte si tehotenský test, a ak bude negatívny, dajte si predpísať normálnu klasickú spolahlivú antikoncepciu.