Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.
16,885 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa gynekologických problémov odpovedal MUDr. Jozef Záhumenský, PhD., vedúci lekár pôrodníckej časti Gynekologicko-pôrodoníckej kliniky FN Na Bulovce.

Všetky zadané otázky ako aj odpovede Dr. Záhumenského vám pre veľký záujem prinášame v podobe archívu, zadávanie nových otázok nie je možné.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • dlhšia menštruacia

  , Autor: odbornik2

  dobrý deň, chcela by som sa spýtať že či je normálne ked som začala brať antikoncepciu dienorette prvý krát že menštruácia mi trvá už desiaty deň?

Podobné otázky

 • dlhšia menštruácia

  , Autor: odbornik2

  Dobrý deň. Menštruácia mi meškala cca 21 dní. Dostala som ju pred 7 dní. Prvé dva dni bola veľmi slabá. Potom začala byť silná s krvými zrazeninami. Intenzita krvácania neustáva. Doteraz som nemala žiadne gynekologické problémy a menštruáciu som mala pravidelne. Mám 42 rokov. Môžete mi napísať o akú poruchu môže ísť a dokedy mám počkať s návštevou lekára? Ďakujem

 • dlhšia menštruácia

  , Autor: odbornik2

  dobrý deň chcela by som sa opýtať už mám 9 deň menštruáciu a nezdá sa mi že by mohla prestať posledné 4 dni som mala skôr taký hnedý výtok...ale teraz na 9 deň mám pocit ako by tam zase bola krv nie je to nejako moc intenzívne ale predsa v čom môže byť problém ? môže to byť aj zo stresu? alebo z toho že som bola chorá?
  a ak to neprestetane kedy treba navštíviť lekára?
  Ďakujem za odpoveĎ

 • menstruacia

  , Autor: odbornik2

  dobry den chcela by som sa poradit meska mi menstruacia uz asi 21 dni a neviem co s tym mam ju este len prvy rok budem velmi rada ak mi odpisete lebo sa velmi bojim

  Odpovedá: doc. MUDr. Jozef Záhumenský, PhD.

  Dobrý deň,
  prvý rok od začiatku menštruačného cyklu bývajú cykly bez ovulácie, preto často meškajú. Nič sa nedeje, stačí počkať, je možné, že dojde teraz silnejšia a dlhšia menštruácia, lebo sliznica dorástla do vačších rozmerov. Cyklus sa časom upraví.