• Menštruácia slabá už 8.deň

    Dobrý deň.Mám taký problém že som vo februári prestala užívať antikoncepciu najprv mi prišla normálne potom o 2 týždne mi prišla zas ale len na 4dni a veľmi slabé...potom mi vôbec neprišli a išla som ku gynekológovi a vravel že to je hormonálna porucha a dal mi vyvolávačku na to mi prišla normálna menštruácia ktorú som mala 5 dní ale teraz mi prišla na 23.deň a najprv som ju mala takú hnedú ale slabú a po šiestich dňoch ju mám červenú ale stále veľmi slabučkú...Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    spravte si tehotenský test, ak bude pozitívny navštívte lekára. Inak je možné, že máte nejakú poruchu cyklu, ktorá bola liečená antikoncepciou, ale bez vyšetrenia sa nedá zistiť o čo ide.