• Krvácanie medzi nenštruačným cyklom

    Po štrnástich dňoch ako mi skončila menštruácia som začala krvácať, trvá to už šiesty deň, nemám žiadne bolesti ani krvné zrazeniny. Krv je jasno červená, netečie tak ako pri menštruácii. V priebehu dňa sú chvíle kedy je krvácanie intenzívnejšie a potom skoro žiadne. Neviem čo by to mohlo byť.

    Dobrý deň,
    pri každej nepravidelnosti cyklu u mladej ženy je potrebné vylúčiť tehotenstvo, preto si spravte tehotenský test, ak bude pozitívny, navštívte gynekologa, ak bude negatívny, počkajte na ďalšiu menštruáciu, zrejme ste krvácala v dôslekdu poklesu hormónov. Malo by to samé prestať.