• Zvysok obalu z tampóny

    Zdravím v minulom cykle mi ostal kúsok igelitoveho obalu z tampóny do súčasného cyklu v pošve pri vkladani nového tampónu som zacítila cudzí predmet a v šoku dom vybrala kúsok igelitoveho obalu z tampóny- teraz sa mi po par dňoch zase začalo spinenie. Cistim sa alebo co sa mohlo udiať? Ma to cele vplyv na opätovne krvácanie? Dakujem vopred za odpoved.

    Dobrý deň,
    nemalo by sa nič vážne stať, špinenie nemusí s igelitom súvisieť, alebo ste sa poškriabali na pošve pri odstraňovaní cudzieho telieska.