• Opätovná skorá menštruácia

    Dobrý deň. chcela by som sa opytat na menstrucaciu ktoru mavam pravidelne kazdych 28 dni aale dost bolestivu ...vzdy ked mam dostat tyzden pred citim bolesti vajecnikov a bolesti pŕs....problém je ten ze menstruaciu som mala pred tyzdnom a pol a dnes rano som opat dostala no len žiadne znamky alebo predbolesti neboli....rano som vstala sla na zachod a dostala opäť....berem antibiotika zinnat lebo mam hnisavu anginu neviem ci to moze byt tym....sem tam ma pichnu vajecniky tak neviem ako reagovať lebo sa mi to stalo prvykrat...antikoncepciu neužívam ani som neužívala....dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    je to intermenštruačné krvácanie, v strede cyklu normálne poklesnú hormóny a odlúpi sa sliznica maternice, ak chcete istotu, spravte si tehotenský test. S angínou by to nemalo súvisieť.