• Menzes

    , Autor: Henul

    Dobrý deň pán doktor bola som na preventívnej prehliadky všetko mám v poriadku ale mám menštruáciu už 28 deň slabé a neviem či je to už tým že by som už išla do toho prechodu lebo iné si neviem vysvetliť nič mám 46 rokov otázka znie či to môže byť tým prechodom lebo náznaky na prechod nemám návaly atď..ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    intenzita aj dlžka cyklu sa časom mení, obvykle sa pred menopauzou krvácanie zosiluje kvôli anovulačným cyklom. Ale aj slabé krvácanie môže znamenať hormonálne zmeny pred prechodom a nie je potrebné sa tým znepokojovať.