• Vynechané 2 cykly menstruacie

    , Autor: Wewa458

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či vo veku 35 rokov už môže nastupovať menopauza. Mávala som pravidelný cyklus a toho roku mi už začal vynechávat. Najprv mi vynechal vo februári, potom v rámci prišiel menzes a apríl, máj opäť vynechal.
    Keď mi vynechal prvý krát cyklus bola som u gynekologicky a odporučila mi kvapky gynex, inak to vôbec neriešila, že tie kvapky majú upraviť cyklus.
    Taktiež by som sa chcela opýtať či aj stres môže až takéto zmeny v menstruacnom cykle spôsobiť
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    občasné vynechanie cyklu je bežné, nie je potrebné to riešit. Ak by sa pridali návaly tepla alebo by cyklus prestal úplne, jednalo by sa o predčasnú menopauzu, a bola by potrebná liečba.

  • Meskanie

    , Autor: Dani6

    Dobry den, normalne mam cyklus dlhy 26-32 dni (v priemere 29), momentalne mi meska menzes (36ty den). Nikdy do teraz sa mi to nestalo, tak som si pre istotu urobila test a negativny. Pocas celej doby co som mala mat menstruaciu pocitujem mierne krce v podbrusku ale nie stale, ziadne ine tazkosti nemam. Mozem byt tehotna alebo co ine by za tym mohlo byt?kedy by bol spravny cas na navstevu gynekologa? Dakujem vopred!

  • Vyvolanie a meškanie

    , Autor: katarina511

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať: minulý mesiac som mala vyvolávanu menštruáciu na 15ty deň meškania. Menzes mi meškal kvôli tabletke po ktorá bola uzita v januári. Menzes som po vyvolaní dostala za šesť dní. Menzes mi dnes mešká už druhý deň, styk som odvtedy nemala. Môže to byť spôsobené vyvolávaciu injekciou?

    Dobrý deň,
    takéto drobné meškanie býva časté, ak chcete pravidelnú menštruáciu, dajte si predpísať hormonálnu antikoncepciu, ktorá Vám upraví cyklus a hlavne vás aj chráni pred neplánovanou graviditou.

  • Menzes

    , Autor: Lucia0987

    Dobrý deň 21.2 som bola na kyretáži/potrate kde ma upozornili že nasledovne dni budem krvacat cistit sa, po 2 tyzdnoch som bola na kontrole kde povedal pan gynekolog ze som v poriadku pytal sa ma kedy bola posledna menstruacia povedala som mu ze po potrate som krvacala neviem ci som to mohla brat ako menstruaciu alebo cistenie a presiel mesiac od zakroku a menstruacia mi 4 dni meska uz a robila som si aj testy a su negativne, je v poriadku meskanie?

  • Menzes

    , Autor: Majus54321

    Chcem sa spýtať týždeň pre menzesom som mala pol dna taky ružový vytok, od vtedy mam závraty a mam pocit na vracanie. K tomu mi opuchli prsty na rukách. Co to môže byť.