• Biely hrudkovitý výtok

    Dobrý deň , prosím Vás , mám otázku . Začalo to silnou bolesťou v podbrušku , jemným pálením a svrbením pošvy a následne jemný biely hrudkovitý výtok . Išla som ku svojmu gynekólogovi , ktorý mi urobil len ultrazvuk a zistil , že mám tam akúsi tekutinu. Nerobil mi ani ster , ani krvné testy . Predpísal mi augmentin a gynoflor . Je to 6 dní, čo lieky užívam a zatiaľ nepociťujem žiadnu úľavu. Výtok sa znásobil a bolesti pretrvávajú . Ani neviem , či ide o zápal infekciu a či lieky na to vôbec zaberajú . Viete mi prosím poradiť ?
    Za odpoved Vám ďakujem .

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že máte skôr zápal pošvy a nie sú potrebné antibiotiká, skúste si kúpiť jenamazol krém a preliečiť sa lokálne. Voľná tekutina v dutine brušnej je častý nález.