• Endometrioza

    Dobry den, prosim Vas existuje nejaka liecba nejake branie vitaminov alebo niecoho ked mam endometriozu, cystu na vajecniku a neviem ci to dobre napisem a vystelku maternice prerastenu na miesto kde by nemala byt u zdravej zeny a este retro verziu maternice. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    vitamíny určite nie, liečba je závislá na príznakoch a veľkosti ložiska. Ložisko možno odoperovať, alebo pomocou hormonálnej antikoncepcie zastaviť jeho rast.