• Zistená mykoza

    Dobrý deň,
    som v 18 tt tehotenstva dnes mi volala sestrička, že zo steru mi bola potvrdena Candida(mykóza) doktorka mi predpisala Jenamazol krém, v pribalovom letáku sa pise, ze pocas tehotenstva sa ma použivať bez aplikatora. Chcem sa spýtať ako to mam používat či iba z vonka alebo aj z vnutra si to nejak dávať a ako často ?

    Dobrý deň,
    krém používajte iba ak máte problémy. Ak máte pálenie na povrchu, potrite si vulvu, ak máte hojný výtok a svrbenie, zaveďte si krém do pošvy.