• Krvácanie počas sexu

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, počas sexu som mala veľmi jemné krvácanie, skôr ako zo škrabnutia ale nemala som sa ako “zraniť”, nemala som žiadne bolesti ani nič také, len ostalo na kondome trochu krvy, následne som mala krv aj na toaletnom papieri ale zasa len malé kvapky, chcem sa spýtať čím by to mohlo byť spôsobené. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak by sa to opakovalo, je potrebné vyšetrenie krčka maternice, pretože niektoré ochorenia, zápal alebo iné zmeny sa prejavia krvácaním po styku.