• Klenby

    Dobrý deň, rada by som sa chcela utvrdiť.. pred nejakým časom som si zabudla tampon v pošve. Odvtedy mam z toho strach a bojim sa co ak by som si ho niekedy zase raz zabudla.. možem sa spýtať ked si dokazem nahmatať krčok maternice z predu z bokov a aj zo zadu. Znamená to ze si dokazem nahmatať cely priestor posvy vrátane prednej a zadnej klenby ? Teda ak by som mala pochybnosti stačilo by mi len skontrolovať sa a byt v klude. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    za normálnych okolností áno, ale viem si predstaviť, že by bol nasiaknutý tampón ultačený vzadu za krčkom a nedal by sa dosiahnuť. Je to však veľmi málo pravdepodobné a hlavne si treba strážiť, že kedy si ho vkladáte, aby ste vedeli, že sa má vybrať.