• Bolesti po močení

    Dobrý večer, potrebovala by som súrne radu. Ide o to že počas menštruácie alebo pár dní pred jej začatím pociťujem bolesť po vymočení sa, je to normálne močenie najprv. Hneď ako sa vymočím pocítim z močového mechúra tlakovú bolesť, ktorá ma donúti zatlačiť, po pár sekundách bolesť doznieva. Lenže potom mám stále nutkanie na močenie, keď idem na wc ide iba pár kvapiek. Potom už len pociťujem pálenie a rezanie celý deň alebo kým sa znovu nepôjdem vymočiť.
    Neviem čo s tým, prosím vás aspoň nejaké nápady o čo by mohlo možno ísť alebo čo by bolo na to dobré aby to už prestalo.???? Ďakujem

    Dobrý deň,
    mohlo by sa jednať o endometriozu v stene alebo okolí močového mechúra, ktorá v čase menštruácie odkrváca a dráždi mechúr k bolestivým stiahnutiam. Potrebné je vyšetrenie.