• Bolest pod bruchom

    Dobry den. Mam 48 rokov Boli ma pod bruchom na lavej a pravej strane a aj krize bola som u gynekologa vobec ma neprezrel a povedal ze mam infekciu mocoveho mechura a dal mi antibiotika. Lieky som uzila a boli ma to dalej. A teraz som zacala spinit aj ked som uz menzes mala. Strasne sa bojim ze mam rakovinu. Co to moze byt. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    bolesti v podbruší sú veľmi častý a veľmi problematický príznak, pretože sa môže týkať všetkých orgánov, ktoré sa tam nachádzajú. Ak sa pridalo aj krvácanie mimo cyklu, môže sa jednať o zápal krčka maternice, alebo zápal sliznice maternice. Ale bez vyšetrenia a odberov iba varím z vody, mala by ste znova navštíviť lekára.