• Slaba menstruacia

    Dobry den prajem,

    mam trochu obavy, som 2 roky po cisarskom reze a mam slabsiu menstruaciu. Pred tehotenstvom trvala 8 dni, prve 4 dni silne, a sliznicu som mala stale velmi kvalitnu.
    No teraz trva 5 dni, je fakt slaba, mozno 1 den je trosku silnejsia.
    Babao sme mali z IVF, bojim sa, ze uz nemam tak kvalitnu sliznicu.
    O libide radsej ani hovorit nebudem. Je na bode mrazu. :(

    Niezo sa zmenilo...

    Dobrý deň,
    sila menštruačného krvácania nevypovedá nijako o kvalite sliznice, a môže sa časom meniť. Pôrod cisárskym rezom zanecháva doživotne na sliznici jazvu, ktorá môže spôsobovať vážne problémy ale sila krvácania s tým nemusí súvisieť, naopak, častejšie býva nepravidelné krvácanie a bolesti v podbrušku. Znižuje sa aj schopnosť otehotnenia. Podľa niektorých štúdií až 20% žien po cisárskom reze má pokles libida.