• vnutromaternicove teliesko

    dobri den ja sa chcem spitat či exsistuje vnutromaternicove teliesko na pribratie?ztoho dovodu že kojim a som ešte chudčia ako som bola ešte pred otohotnenim a neda sa mi pribrat lebo kojim a pre kojace matki niesu ani tabletki na pribratie a nechcem prestat kojit tak mi porate prosim za odpoved vopred dakujem

    Dobrý deň,
    priberá sa z jedla a vnútromaternicové teliesko na priberanie nemá vplyv.
    Vhodná je plnohodnotná strava, velice kaloricky hodnotné sú smotanové jedlá, tučné jogurty a miláčiky.