• výtok z prsíkov

    Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu???už 2 roky mám problémy s prsíkmy, mám výtok, niekedy biely a niekedy taky priesvitný,doktroka mi povedala že to nie je nič vážne iba že mám väčšie miekovody či ako, ale mne to vadi a vôbec mi to nemizne, momentálne už mesiac neberem antikonc. ale predým som brala tabletky, potom evru, a pri nej to začalo, potom zase nuvaring....no stále to trvá, dá sa stým niečo robiť???prečo to začalo????Dakujem

    Dobrý deň,
    je to reakcia prsného tkaniva na hormony antikoncepcie, na gestagény. Občas sa to stáva. Skúsiť možno Agnucaston alebo mastodynon, sú to lieky upravujúce stav mliečnej žľazy.