• Vytok a alergia

    Dobry den,
    prepacte prosim, ze Vas budem s tym zatazovat, ale uz cca.13 rokov mam problem s vytokmi, ktore pachnu a vacsinou su hnede. Pochodila som mnozstvo lekarov, ktori mi ale vzdy povedali, ze to je v poriadku. Verim, ze to asi nic vazne nie je, ale pre mna to je velmi neprijemne. Asi pred rokom som bola u alergologa, ktory mi potvrdil okrem inych alergii aj alergiu na mlieko a mliecne vyrobky. Uzivala som lieky, ktore mi sice nepomohli, no uzivala som ich az do mojho 1.otehotnenia, ktore sa skoncilo Bohuzial potratom v decembri minuleho roka ( najskor podozrenie na molarne tehotenstvo-neskorsia diagnoza- len prazdne vajicka).
    Obraciam sa na Vas s prosbou- totiz, ked mojmu gynekologovy vzdy pripomeniem, ze tie vytoky mam non stop, a ze mi diagnostikovali alergiu, mi vzdy povedal, ze to z alergie nemoze byt. Naozaj som uz velmi zmatena, a tak sa snazim hladat i nadalej pomoc. Totiz, teraz su uz 4 mesiace po potrate, a s manzelom sa opat snazime o babatko, a zaujima ma, ci je mozne, ze tie vytoky maju nejaky vplyv aj na moju tehotnost a teda aj potrat?
    Nikoho tym nechcem otravovat, no strach vo mne zostal a tak i mnozstvo nezodpovedanych otazok. Dufam, ze som sa velmi nerozpisala, a ze to je napisane pochopitelne :)
    Prajem krasny den, a vela uspechov,
    s pozdravom, Alenka.

    Dobrý deň,
    takýto hnedý páchnúci výtok je zrejme prejav zápalu buď krčka maternice alebo priamo sliznice maternice, neviem, či Vás liečili, ale nutno je uvažovať nad celkovým dlhodobým podaním antibiotík.