• opakovany problem

    Pan doktor, ja som Vam uz raz pisala, zase sa mi spravil taky maly pupacik na vonkajsich pyskoch. Na vase odporucanie som si kupila Lactovag cipky - a poviem Vam, ze su fantasticke. Nemam ziadny vytok ani svrbenie.
    otazocka: Lactovag cipky som uzivala v novembri, po akej dobe ich mozem znovu uzivat, alebo mam skusit Canesten krem?
    Za odpoved Vam vopred dakujem a prajem stastne a vesele v kruhu Vasich najblizsich.

    Dobrý deň,
    to vyzerá akoby to písala marketingová riaditeľka Imunapharm :), ale vážne aj ja som presvedčený o kvalite Lactovagu, podporuje imunitu pošvy a jej prirodzenú obranu.
    Závisí aké máte potiaže, ak máte znovu výtok a pálenie, vhodné je zaliečiť sa Canesten vaginálny krém, ak máte iba malý dyskomfort (slabý výtok bez pálenia), určite stačí Lactovag, može sa užívať dlhodobo.