• Co robit

    Pekny den Pan doktor.
    Chcem sa opytat: Dnes mi pan doktor potvrdil zvysenu davku muzs.hormonu az 10 nasobne a nasadil mi lieky na tri mesiace. Mam 31 rokov a bojim sa , ako to bude dalej, ci budeme mat babatko. Pomoze to?

    Dakujem

    Dobrý deň,
    určite by sa malo zistiť, prečo máte tak vysoké hladiny mužských hormónov - dokladné endokrinologické vyšetrenie a hlavne vylúčiť nádor vaječníka a nadobličky. Liečba bude podľa výsledkov.