• Je to tak

    Pán doktor ano u niektorých je to s tou poisťovnou presne tak a musíme byť u týchbabrákov alebo cestovať niekolko kilometrov za NORMALNOU zdravotnou starostlivosťou.Ďakujem za pochopenie a radu.Moj prípad bol s tým miomom.(ako som šla s ordinácie a nevedela na čom som) pekný den prajem

    Dobrý deň,
    preto som ja ochotný si za dobrú starostlivosť zaplatiť, žial v Českej republike je stále komunistický systém zdravotníctva, ktorý mi to neumožňuje. Ale vidíte, ľuďom to vyhovuje, českí chrobáci truhlíci, kvoli vracaniu poplatkov (1 euro !!!!) sú ochotní stáť v lekárni aj 3 hodiny s horúčkou, pričom vedľa je prázdna súkromná, kde to 1 euro nevrátia.