• Pohyby

    Dobrý deň,
    som v 29 tt. tehotenstva a chcela by som sa spýtať či pohyby dieťaťka musím cítiť každý deň,pretože už od večera som žiadny necítila a neviem či sa mam strachovať alebo?!

    Ďakujem pekne za Vašu odpoveď

    Miroslava

    Dobrý deň,
    s pohybami je to tak, že ak ich žena necíti, tak v 99% je to planý poplacha v 1% je neskoro. Preto by sa malo sledovanie pohybov brať s rezervou, ak ich necítite 24 hodín, navštívte porodnicu.