• zapalove parametre

    Dobry vecer.Je to mozno otazka od veci,ale rada by som vedela vas nazor. Mam plucne chlamydie a nemozem ich vynicit,stale mam pozitivne IGA,aj pohlavne chlamydie preliecujem,mam aj zvysene teploty,tak 37,2 a ako je mozne ze mam zapalove parametre v rorme,FW aj CRP? Nemala by som to mat zvysene az vysoke kedze sa jedna o bakterialny zapal? Co si o tom myslite? Dakujem pekne za odpoved

    Dobrý deň,
    IgA sú protilátky, ktoré pretrvávajú pozitívne istý čas aj po skončení infekcie.
    37,2 mám aj ja stále, vyriešil som to tak, že si teplotu už nemeriam. Myslím si, že ak nemáte potiaže, netreba nič robiť.