• Escapelle a YAZ

    Dobrý deň, prejdem rovno k veci . 13.2. začiatok menzesu, 17.2. koniec a zároveň nechránený styk, do 20 hodín po styku som v 18.2. vzala tabletku po, Escapelle. 20.2. po celý deň špinenie, ktoré moja MUDr. vyhodnotila, že tabletka zabrala,že ešte sliznica nebola, takže sa nemalo čo odlúpiť nemohol byť teda silnejší menzes a povedala, že nech si nasadím YAZ, čo mi predpísala. CHcem sa spýtať, keď beriem YAZ poctivo viac ako 7 dní, som už chránená, alebo musím sa ešte chrániť ? Viem, že som neurobila najlepšie, ale nechcem urobiť ešte väčšiu blbosť. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    je to dosť zložité, lebo to krvácanie po escapelle nebola menštruácia. Na druhej strane, by ste už nemala mať ovuláciu a chránená ste, ale možete krvácať nepravideľne.