• Chybný YAZ

    Pán doktor este o tom neviete? Vcera som Vam pisala. Je to pravda o tom Yaze? Precitajte si na oficialnej stranke ustavu pre kontrolu lieciv. Zajtra idem ku gynekologovi. YAZ uz nechcem ani vidiet.
    http://www.sukl.sk/sk/inspekcia/postregistracna-kontrola-kvality/mimoriadne-oznamy/poznamky-k-rozhodnutiu-o-stiahnuti-lieku-yaz-tbl-flm-3x28-z-dna-24-7-2009

    Dobrý deň,
    tu v Čechách sa nič také nestalo, ale nič sa nedeje, je to iba chybne umiestnenie tabliet v blistri, nič nehrozí. Ale samozrejme máte právo na zmenu antikoncepcie.