• Antikoncepcia Yadine

    Dobry den! Zacala som po prvykrat uzivat antikoncepciu, konkretne Yadine. Postupovala som podla pokynov v pribalovom letaku a s branim som zacala v prvy den menstruacie. Za obvyklych okolnosti som mavala 5dnovy cyklus, no teraz krvacanie pokracuje i napriek tomu, ze preslo uz 8 dni. Kedze som prave odcestovana v zahranici a nemam moznost obratit sa s radou na moju lekarku, tak ziadam o radu prave Vas. Co mam dalej robit? Ako dlho moze krvacanie este trvat? Mozem Yadine vysadit, ked doberiem jeden blister? Dakujem za odpovede.

    Dobrý deň,
    užívajte ďalej Yadine podľa návodu, je to normálne prvé cykly pri antikoncepcii možu byť iné a nepravideľné, stav sa s pontánne upraví.