• je to problem?

    Mily pan doktor. Mam este jednu otazocku...a to ze ked mam problem s otehotnenim a podla mojho gynekologa aj "malu maternicu" je problem ak cvicim? Niekedy som chodila posilovat a moj gynekolog mi to zakazal. Za vraj sa nemozem namahat... ked mi vtedy oznamil to s tou maternicou a problemy preco nemozem otehotniet nasadil mi Prednison na 12 dni a vtedy mi povedal ze sa nemozem v ziadnom pripade namahat. Rada by som sa do posilovne vratila ale neviem ci naozaj mozem...Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    príde mi to celé ako nezmysel a nerozumiem tomu, ani tomu Prednisonu ?????
    To som nikdy nepočul, v gynekologii ma Prednisom malé využitie, snáď pri nejakých autoimunitných ochoreniach.
    Naozaj nechápem, aj s tým cvičením, cvičenie je práve súčasť duševnej rehabilitácie pri neplodnosti...