• Velmi surne

    dobry den,mam taky problem,beriem antikoncepciu yasminelle a medzi poslednou 7-dnovou pauzou som nedostala menstruaciu a tak som zacala brat nove balenie,aj napriek tomu ze som ju nemala.Robila som si aj tehtensky test a bol negativny.teraz mi zostava 7 tabliet do konca balenia a dostala som menstruaciu,preco ?ale pred 3 dnami mi vyoperovali žlcnik,ale pocas toho som tabletky neprestala brat.co mam teraz robit,pokracovat s tabletkami alebo ich vysadit ked som dastala menzes.Poprosim vas o co najrychlejsiu odpoved,ak sa da.Vopred velmi pekne dakujem

    Dobrý deň,
    občas to takto býva, sliznica sa najprv neodlúčila a potom sa začala odlučovať skor. Okrem toho operácia a anestetiká znižujú účinky antikoncepcie. POkračujte ďalej v užívaní. Za rýchlu odpoveď si musíte kúpiť ďalšie 3 čísla MAMA a JA a uvidíte, ako rýchlo sa po žlčníku zotavíte.