• Vaginálny orgazmus

    Dobrý deň,
    mám problém. Počas penetrácie nič necítim. Nefunguje ani vibrátor. Viem, že ide o pomerne bežný ženský problém, ale existuje na to nejaké riešenie? Alebo sa mám zmieriť s tým, že vaginálny orgazmus nikdy nedosiahnem ? (s klitoriálnym problém nemám) Je to veľmi frustrujúce (mám 26 rokov)

    Dobrý deň,
    toto je úplne normálny stav, veľká časť žien má podobný problém, že pri bežnom pohlavnom vaginálnom styku dosiahne orgazmus iba pri stimulácii klitorisu. Nemusíte sa s tým trápiť, nájdite polohu alebo techniku, pri ktorej budete mať stimulovaný klitoris a užite si sex týmto spôsobom.