• Doplnková ochrana

    , Autor: Anonnym

    2.11 som asi zabudla užiť tabletku (žiadna tabletka mi však navyše v blistri neostala) následne 5.11 som mala najprv normálnu stolicu asi po 3 a pol hodine a následne po 8 hodinách od užitia antikoncepcie som mala redšiu stolicu a následne na druhý deň ráno pred užitím ďalšej tabletky tak isto stolicu ale už bola normálna..Včera som užila poslednú aktívnu tabletku. Chcem však spýtať či už od nového blistra budem normálne chránená. Keďže v nedeľu to bude týždeň od toho kedy ma "prehnalo" a už by to malo byť ok. Sex som nemala tento mesiac

    Dobrý deň,
    tá slabá hnačka nie je riziková, ale vynechanie tabletky by mohlo byť, hoci nepíšte aký druh tabliet užívate. Divné je, že Vám tableta neostala, takže asi ste liek užila, potom ste plne chránená.