• lieky a hak

    Dobrý den, užívam hak, no momentálne mám bolesti chrbta, tak užívam lieky flector, mydocalm, milgamu N a lokálne olfen gel...všimla som si slabé špinenie, ale som práve na aktívnych tabletkách, tak sa chcem spýtat, či mi to mohli sposobit niektoré z tých liekov, lebo ešte sa mi to nestalo...(mám 43 r., užívam dayllu) vdaka

    Dobrý deň,
    áno je pravdepodobné, že ste zakrvácala z uvedených liekov, jedna môžu zasahovať do účinnosti antikoncepcie, a jednak flector môže zvyšovať krvácivosť.