• Teyla a špinenie

    Dobrý deň, môžem sa prosím Vás spýtať ohľadom užívania Teyly, momentálne mám asi štvrté balenie. Od minulého štvrtka špinenie, prechádza do krvácania napriek tomu, že krúžok mám vyberať až teraz v stredu. Je to bežné?

    Dobrý deň,
    stáva sa to, že časom prestane hladina hormónov v antikoncepcii plne stačiť na potlačenie rastu sliznice. Účinnosť ostáva zachovaná, vymente krúžok ako ste zvyknutá, ak by sa situácia opakovala, možno treba zmeniť druh antikoncepcie.