• Pharmatex

    , Autor: Janka-0

    Dobrý deň, mala som styk s priateľom a použili sme pharmatex aj kondóm. Počas používania pharmatex sa 2 hodiny pred stykom nesmie prísť do kontaktu s mydlom. Ja som to dodržala ale priateľ sa hodinu pred stykom umyl aj mydlom. Ja som si zaviedla pharmatex (počkali sme asi 30-40 minút) a následne sme mali styk ale aj s kondómom. Chcem sa opýtať či je problém že sa priateľ umyl aj mydlom alebo pri použití aj kondómu je to v poriadku?

    Dobrý deň,
    ak ste kombinovali pharmatex s kondomom tak je spoľahlivosť veľmi vysoká aj pri použití mydla. U chlapa to použitie mydla je pomerne málo významné, dôležité je zachovanie účinnosti v pošve ženy.