Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ako neotehotnieť

Mims1210, 01.11.2021 15:16

Antikoncepcia

Ahojte som nová v bráni antikoncepcie mám ešte len mesiac za sebou tak by som potrebovala rady od skúsenejších.
07.10 som dostala menštruáciu a vtedy som hneď vzala večer aj prvú pilulku. Obvykle mávam 5 dni na 6 deň som mala ešte ako keby krvavý výtok, potrebovalo to ešte tampón. V ten 6 deň sme mali s priateľom nechránený sex síce to nešlo dnu ale druhý krát nie sme si istý následne som krvácali ešte ďalšie 3 dni. Doktor mi povedal že prvé tri mesiace mám brat bez 4 dňovej prestávky. Momentálne mi mešká už 4 deň. Je to kvôli tabletkám a že nerobím vlastne 4 dňovú prestávku alebo sa mám obávať ? Tehotenský test som si robila minulý týždeň a bol negatívny a na kontrolu idem až 17. Tak preto či sa s tým už niekto stretol? A mám k tomu taký biely až mliečny strašne riedky a viditeľný výtok trošku zapácha. Tak či je to bežne alebo mám ísť k lekárovi pre istotu ?
Ďakujem 

  • Mia
    02.11.2021, 13:31

    @Mims1210 Tak 14 dni po styku by mali byt prve relevantne vysledky. Opakovat test mozes, tak 14 dni po dni obvyklej menstruacie. HK ti moze naburat cyklus , takze tazko takto povedat. Drzim palec.

  • Mims1210 autor
    02.11.2021, 15:39

    @Mia ale myslis ze to moze byt tehotenstvo ? lebo začala som uzivag HAK presne na den a vraj je to ucinne v tomto pripade okamzite. A my sme spolu spali az 6 den a to som este krvacala. a teraz som vlastne nerobila tu placebo prestavku ale beriem okamzite dalsie a nevynechala som ziadnu. A vlastne test som si robila 16 dni po styku dokinca dva a negativne ale dnes si kupim este jeden pre istotu a zajtra urobim. Ale nemyslim ze by to mohlo byt tehotenstvo teda aspon dufam.

+ -
Príspevkov: 2