Všetkým starým rodičom – bez vás by sme to nedokázali

MK | 2. január 2024
Všetkým starým rodičom – bez vás by sme to nedokázali

Boli tam, aby nám pomohli od začiatku. S čímkoľvek, čo potrebujeme, kedykoľvek to potrebujeme. Milujú naše deti ako svoje vlastné a my im môžeme na 110 % dôverovať. Nemusíme sa báť ani chvíľu, keď nie sme nablízku a sú tam babka a dedko – pretože vieme, že majú veci pod kontrolou.

Ďakujeme

Babka s dedkom, ktorí aj nás vychovali, dobre vedia, že rodičia potrebujú ďalšiu "sadu" rúk. Milujú naše deti a hovoria im, že sú nielen krásne, ale sú aj silné, inteligentné, zábavné a láskavé.

Takže všetkým babkám a dedkom, ďakujeme. Za obetavosť, súcit, trpezlivosť a lásku. Babičkám, ktoré varia najlepšiu kuraciu polievku na svete, menia plienky, utierajú nosy a pečú buchty. Dedkom, ktorí si s deťmi vyrobia prak, upratujú záhradu, chodia na túry, bicyklujú.

Fejtón: Dedko, ktorého milujeme
Prečítajte si tiež:

Fejtón: Dedko, ktorého milujeme

Všetkým starým rodičom – bez vás by sme to nedokázali

Starým rodičom, ktorí strážia naše deti, aby sme mohli ísť do práce bez obáv o starostlivosť a pohodlie našich detí. Ktorí ukladajú naše deti k spánku, aby sme si mohli oddýchnuť. Ktorí učia naše deti hodnotné životné lekcie od šetrenia peňazí až po tvrdú prácu a láskavosť. Ktorí vyzdvihujú naše deti zo školy a vozia na krúžky. Ktorí zaplatili za hodiny baletu a futbalové kopačky. Ktorí spievajú tie najmelodickejšie pesničky a vedia, ako upokojiť našich najmenších. Ktorí pripravia našim deťom vždy nezabudnuteľné prázdniny – ďakujeme.

Máme pocit, že nemôžeme splatiť svojim rodičom a svokrovcom všetko, čo pre nás urobili a stále robia. Tak im aspoň povedzme:

Vážime si vás. 

Sme za vás veľmi vďační.

Potrebujeme vás. 

Konečne chápeme.

Tento rodičovský koncert by sme bez vás nezvládli. 

Ďakujeme.

Zdroj: www.mother.ly

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: