BABYWEARING cvičenie v Riverpark Dance School

BABYWEARING cvičenie v Riverpark Dance School
22.2.2017 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Tehotenstvo a samotný pôrod je pre ženu nielen výnimočný a oslavný proces, ale aj veľká záťaž pre jej telo, samotné svalstvo, tkanivá, či sľachy, ktoré sa počas celých deväť mesiacov prispôsobujú rastu dieťaťa.

Telo je na tieto zmeny pripravené, ale aj napriek tomu dochádza k častým bolestiam v chrbte, bedrách a k oslabeniu svalov ako takých.

Chcete navrátiť svojmu telu pôvodnú kondíciu po pôrode, spevniť svalstvo, napraviť bolesti v chrbte, zaujať správne držanie tela a posilniť svalstvo? A to všetko v tesnej blízkosti vášho dieťatka v šatke či nosiči? Potom popôrodné cvičenie s dieťaťom na srdci je práve pre vás. Toto cvičenie je garantované a navrhnuté pôrodnou asistentkou s mnohoročnou praxou s popôrodným cvičením.

 Otvorené hodiny pre šatkujúce matky v Riverpark Dance School – Babywearing

Babywearing cvičenie s Luckou v Riverpark Dance School je určený pre všetky matky, ktoré milujú pohyb, majú pozitívny vzťah k tancu a rady cvičia. Je to predovšetkým o spoločne strávenom čase s dieťatkom v šatke alebo ergonomickom nosiči a, samozrejme, skvelý spôsob uspávania pri pravidelnom, kolísavom rytme.

V Babywearing cvičení sa prelínajú techniky Pilatesa, jogy či fitnes cvičenia i relaxácie. Počas hodiny sa naučíte dôležité dychové cvičenia, špeciálne cviky pri rozostupe brušných svalov, posilnenie panvového dna, cvičenie tiež napomáha k zlepšeniu držania tela, efektívne posilneniu brušných, sedacích a chrbtových svalov, a to všetko s radosťou a, samozrejme, v prítomnosti vášho dieťatka.

Hodiny prebiehajú otvorenou formou, pravidelne štvrtok o 10:00 hod. Maminky môžu prísť bez viazanosti či platby kurzovného, zaplatia si len jednorazový vstup a bez náväznosti choreografie môžu tancovať a cvičiť.  Stačí si priniesť pohodlné oblečenie a dobrú náladu.

Ak náhodou nemáte skúsenosti s nosením či viazaním šatky, Lucka ochotne pomôže a poradí, ako na to.  Ukáže základy, vysvetlí ako viazať a predstaví rôzne spôsoby či druhy šatiek.

Môžete sa tešiť na nádhernú slnečnú sálu s výhľadom na Dunaj, ktorá je dobre vykúrená a plná mäkkých podložiek, ktoré Lucka využíva k cvičeniu.

Tanečná škola má vlastný Dance Bar, kde si po hodine môžete dať skvelú kávu so zdravým dezertom a navštíviť náš detský kútik priamo pri tanečnej sále.

Viac informácií na www.riverparkdanceschool.sk.

POZOR, súťaž! Chcete vyhrať voľný vstup na Babywearing v Riverpark Dance School?

KLIKNITE PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE